Xiaomi Redmi 1s
  • Výměna LCD990 Kč s DPH
  • Výměna baterie690 Kč s DPH
Xiaomi Redmi 4x
  • Výměna LCD1690 Kč s DPH
  • Výměna baterie690 Kč s DPH
Xiaomi Redmi 4a
  • Výměna LCD1490 Kč s DPH
  • Výměna baterie690 Kč s DPH

Doprava zboží

Chápeme, že čas jsou peníze. A my chceme vaše peníze šetřit.

Garantujeme u všech telefonů, které v pracovní den objednáte do 17.00, doručení následující pracovní den zdarma.

 

Doprava na veškeré telefony je zkrátka ZDARMA. Cena, kterou vidíte v nákupním košíku, je i cena konečná – namísto skrytých poplatků volíme férový přístup k zákazníkům.

PPL a Česká pošta

Na výběr máte kurýrní dopravu PPL a Balík do ruky od České pošty. V obou případech budete informováni sms či emailem ohledně vaší zásilky. V případě PPL dostante v sms dokonce telefonní kontakt na vašeho kurýra, který Vám bude zásilku doručovat. Můžete se s ním domluvit, kdy se vám to nejlépe hodí.

Zasíláme i na Slovensko (PPL)

Zásilku si můžete vyzvednout ještě ten samý den na naší výdejně na Praze 6 – mějte však na paměti, že zde bohužel nejsou žádné vystavené telefony a není možné si je zde prohlédnout.

Cena dopravy:

Mobilní telefon  - ZDARMA

Příslušenství    - od 89 Kč s DPH

Osobní odběr   - ZDARMA

Slovensko        - od 199 Kč s DPH


Péče o zákazníky

Kupte si Xiaomi od lidí, kteří mu rozumí nejlépe

Poraďte se, než nakoupíte. Jsme tu pro vás. Naši specialisté zodpoví vaše dotazy a poradí s vaším nákupem. Xiaomi je nová dynamická společnost, rádi vám tedy zodpovíme i dotazy ohledně nejlákavějších novinek.

Podporujeme českou MIUI komunitu

Jsme hrdými partnery zakladatelů MIUI CZ, kteří již několik let ve spolupráci s programátory z Xiaomi spravují naši národní lokalizaci a týdenní aktualizace. I díky nim je MIUI podle mnoha recenzentů nejkvalitnější a nejintuitivnější verze (ROM) Androidu na světě. Posouzení však necháme na vás. Troufnete si vydat se do úžasného světa MIUI?

Nejspolehlivější  Xiaomi shop v ČR