Xiaomi Mi Bunny Children: dětské hodinky s možností telefonovat

Společnost Xiaomi představila nové hodinky pro děti nazvané Xiaomi Mi Bunny Children Phone Watch 2C. Jedná se o zdokonalenou verzi hodinek Xiaomi Mi Bunny, která navazuje na stylový a půvabný design první generace.

Xiaomi Mi Bunny Children Phone Watch 2C
Xiaomi Mi Bunny Children Phone Watch 2C

Hodinky přicházejí s displejem typu PMOLED s nízkými odlesky. Obrazovka má kruhový design, tělo hodinek a silikonový náramek jsou k dispozici v oranžové, nebo modré barevné variantě. Hmotnost hodinek je jen 37,8 gramů.

Jednou ze zásadních vlastností těchto hodinek je schopnost suplovat mobilní telefon. Součástí je totiž slot pro SIM kartu velikosti nano. Do paměti lze uložit až deset telefonních čísel, dvěma fyzickými tlačítky na boku lze zahájit respektive ukončit hovor. Pro bezpečí dítěte můžete nastavit čísla, ze kterých hodinky přijmou hovor, zatímco ze všech ostatních ho zablokují. Potomek tak bude moci telefonovat pouze s kontakty, které mu povolíte.

Xiaomi Mi Bunny Children - dětské hodinky s možností telefonovat
Xiaomi Mi Bunny Children – dětské hodinky s možností telefonovat

Xiaomi Mi Bunny Children jako ochranný prvek

Pokud je dítě v nouzi nebo nebezpečí, může vyslat nouzový signál dlouhým stisknutím tlačítka. V takovém případě se na telefon rodiče okamžitě odešle přesná poloha dítěte a sedm sekund dlouhý zvukový záznam dění v okolí. To samozřejmě znamená, součástí hodinek je také GPS modul.

Ovládání probíhá tlačítky na boku
Ovládání probíhá tlačítky na boku

Z dalších funkcí Xiaomi Mi Bunny Children jmenujme podporu Wi-Fi či gravitační senzory. K dispozici je také upozornění rodičů v případě, že dítě opustí stanovenou oblast. Hodinky využívají 256bitové šifrování AES, šifrování datového přenosu, šifrování dat v cloudu a řadu šifrovacích opatření, která zabraňují úniku dat a chrání tak bezpečnost.

Dětské telefonní hodinky budou stát 199 čínských jüanů
Dětské telefonní hodinky budou stát 199 čínských jüanů

Dětské telefonní hodinky Xiaomi Mi Bunny Children budou stát 199 čínských jüanů, což je v přepočtu asi 670 Kč. Prodeje byly zahájeny 15. května prostřednictvím obchodů Xiaomi Mi Mall, Tmall, Jingdong a Suning.

Co říkáte na dětské hodinky Xiaomi Mi Bunny Children

Zdroje: gizmochina.com, mi.com, xiaomitoday.com, china-review.com.ua.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.