WIFI – XIAOMI REDMI 5 PLUS LTE GLOBAL

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: RedmiWIFI – XIAOMI REDMI 5 PLUS LTE GLOBAL
David Král zeptal se před 9 měsíci

Dobrý den,
nedávno jsem koupil telefon Xiaomi Redmi 5 plus LTE Global.
Nemáte náhodou zpětnou vazbu u těchto telefonů, že jim nějak špatně funguje WIFI ?
Když jsem v práci a jsem připojen na WIFI tak mi WIFI vypadává a zase se za chvíli připojí. Když jsem na WIFI doma, tak mi přijde, jakoby byla pomalá. Jakoby měla slabý signál nebo tak něco. V přechozím telefonu REDMI 3, na stejné Wifi nebyl problém.
Díky za odpověď.

7 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 9 měsíci

Dobrý den,
nějakou hromadnou zpětnou vazbu u tohoto modelu jsme nezaznamenali. Ani na zahraničních diskuzních fórech – jedná se spíše o ojedinělé případy. Samozřejmě je možné, že se jedná o problém konkrétního kusu.
Pokud máte tu možnost, zkuste příjem Wi-Fi signálu porovnat mezi oběma telefony pomocí nějakého Wi-Fi analyzeru – třeba tohoto.
Karel Kilián
Karel Kilián

Vojta odpověděl před 8 měsíci

Mě se to taky stáva

Karel Kilián Personál odpověděl před 8 měsíci

@Vojta
A taky na Redmi 5 Plus?

Dejw odpověděl před 8 měsíci

Dobrý den, stáhnul jsem si Wifi analyzer ale ten neodhalil, že by třeba síť měla špatný signál, nebo by se \“hádala\“ s jinou sítí. Ono to může být ještě problémem té sítě na kterou su připojen, protože to u jiných nedělá. Jen u jedné (prozatím).   Druhý problém o kterém jsem psal, že je slabý signál, tak byl nakonec problém v routeru, vyměnil jsem router a wifi na mobilu jede bez problémů.    Takže za mě to bude spíše problém WIFI sítě a v jejím nastavení (nebo také v jejich routeru).

Vojta odpověděl před 8 měsíci

Ani

Vojta odpověděl před 8 měsíci

Ano ale zkoušel jsem to v obchodním centru a tam mi vypadla jednou a doma mi pořád vypadáva a ostatním zařízením nevypadá jenom mě ale u kamarada mi normálně funguje

Karel Kilián Personál odpověděl před 8 měsíci

Dobrý den,
tak to bych skutečně viděl spíš na problém s routery. Pokud existuje Wi-Fi, na které telefon běhá spolehlivě, logicky nebude chyba v telefonu.
Karel Kilián

Vaše odpověď

3 + 4 =