Samovolné rozvícení displeje

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi NoteSamovolné rozvícení displeje
Jan Pášma zeptal se před 9 měsíci

Dobrý den, prosím o radu. Mám Xiaomi Redmi Note 5. Po obdržení pošty (Gmail) přijde notifikace na zamykací obrazovku a rozsvítí se displej, tak jak mám nastaveno. Pokud poštu nepřečtu a nechám displej zase zhasnout, tak se po nějaké chvíli displej znovu rozsvítí a zase zhasne, někdy i 2x po sobě. Může mi, prosím někdo poradit, jestli tohle chování jde nějak ovlivnit? Nemám dojem, že by opětovné rozsvícení dělala ještě nějaká jiná aplikace, nežli pošta, ale vyloučeno to samozřejmě není. Díky za případnou radu či názor.

3 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 9 měsíci

Dobrý den,
tady opravdu těžko radit. V nastavení MIUI určitě možnost ovlivnit počet rozsvícení obrazovky na oznámení není. Spíš je otázkou, zda tedy obrazovku nerozsvěcí něco jiného.
Karel Kilián

Honza P. odpověděl před 9 měsíci

To Karel Kilian – děkuji. Možná plácnu blbost, ale přijde mi, že se obrazovka opět rozsvěcuje (připomíná) pouze, když mám notifikované aplikace zároveň aktivní na PC, například e-mail Exchange nebo Messenger. Zatím jsem tedy rozsvícení displeje při notifikacích vypnul a ponechal pouze zvukové upozornění a diodu, protože mně denně chodí tolik mailů a zpráv z Messengeru, že by se mobil rozsvěcel prakticky neustále.   

Karel Kilián Personál odpověděl před 9 měsíci

Dobrý den,
může to nějak souviset. Také se mi rozsvěcí displej telefonu, když si procházím maily na Gmailu. Jak telefon dostane informaci, že přečtených mailů není 10, ale třeba 9, rozsvítí se znovu, aby mi oznámil, že mám devět nepřečtených. Možná to bude právě toto.
Karel Kilián

Vaše odpověď

20 + 11 =