ram a sim – Xiaomi A1 M1

Xiaomi poradnaram a sim – Xiaomi A1 M1
Anna zeptal se před 6 měsíci

Dobrý deň,
ja by som sa chcela spýtať ako môžem zistiť ako veľmi je zaplnená pamäť RAM. A tiež či je možné ukladať kontakty z mobilu na SIM. Mám Xiaomi A1 M1.
Ďakujem 🙂

5 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 6 měsíci

Dobrý den,
volnou RAM v podstatě nemusíte řešit. Na rozdíl od počítače, kde více volné RAM znamená vyšší rychlost a lepší odezvu, v případě telefonů s Androidem je to do jisté míry opačně. Telefon si prostě drží aplikace v RAM z toho důvodu, aby Vám je dokázal rychleji zobrazit, když je budete chtít. Čili plnější RAM je v podstatě žádoucí. Pokud by Vás zajímalo obsazení RAM, tak třeba tento nástroj by to měl umět.
Ukládat kontakty na SIM kartu sice jde, ale nedoporučoval bych to. Když je budete ukládat na účet Google, tak je budete mít zálohované a nepřijdete o ně, ani když Vám telefon odcizí, nebo ho ztratíte. Navíc si ke kontaktům můžete uložit celou řadu informací, jako jsou adresy, narozeniny a další údaje.
Karel Kilián

Anna odpověděl před 6 měsíci

Dobry den, velmi pekne dakujem za odpoved 🙂 nakoniec dom sa dopatrala ako najst ram a ako je zaplnena.  Viem ze na google je to lepsie,ale nechcem tam mat vsetko.a uz sa mi 2 x stalo ze sa mi pokazil telefon a niektore kontakty zmizli. Budem Vam velmi vdacna ak mi napisete cestu,ako ich mozem ulozit na SIM. Teda tie nove kontakty co si pridavam 🙂 dakujem

Karel Kilián Personál odpověděl před 6 měsíci

Dobrý den,
tak jsem trochu pátral a ukázalo se, že nás Google poněkud předběhl. Na SIM totiž ukládat nelze. Ale v kontextové nabídce aplikace Kontakty by měla být možnost exportu kontaktů na SIM.
Karel Kilián

Anna odpověděl před 6 měsíci

Dobry den dakujem za rady 🙂 moj telefon taku moznost neponuka, ponuka moznost export vsade mozne len nie na SIM. 
Dakujem aj tak za odpovede.prajem pekny pek 🙂

Karel Kilián Personál odpověděl před 5 měsíci

Dobrý den,
ono upřímně řečeno ukládání na kartu je trochu zastaralé. Hlavně proto, že má celou řadu omezení (například jen jedno číslo k jednomu jménu, omezený počet písmen ve jméně a další). Takže se ani nedivím, že se postupně snaží to eliminovat.
Karel Kilián

Vaše odpověď

9 + 11 =