MI A2 Lite

Ivana zeptal se před 4 dny

Dobrý večer, odkázali mě na pomoc k Vám z Vaší linky, mám nový přístroj a potřebovala bych doladit nějaké věci v nastavení. Ta první je synchronizace kontaktů, ať dělám co dělám vše mám dvakrát až čtyřikrát, pokud něco odmažu po chvíli či restartu mám kontakt opět duplicitně…..Další věc je modré podtrhávání slov v psané komunikaci, kde to prosím zruším? a ještě jedna věc, dá se telefon nastartovat, nebo resp rozsvítit pouze dvojklikem na displeji ne jen tlačítkem vpravo pod tlačítkama hlasitosti?
 
Předem díky za reakci. Ivana

2 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 22 hodinami

Dobrý den,
začnu odzadu – probuzení dvojím poklepáním u Mi A2 Lite není k dispozici. Možná přibude v nějaké další aktualizaci, ale slíbit to nemohu.
Modré podtrhávání slov by mělo jít vypnout v systémovém nastavení v sekci Jazyky a zadávání, kde vypnete kontrolu pravopisu.
S těmi kontakty to bude asi složitější, protože nevíme, kde a jak je máte uložené. Zkuste se jako první podívat na stránku https://contacts.google.com/ . Jsou zde Vaše kontakty? Pokud ano, jsou také duplicitní?
Karel Kilián

Ivana odpověděl před 12 hodinami

Dobrý den, děkuji za reakci, ke kontaktům……na googlu kontakty zálohované nejsou…hlásí Nemáte žádné kontakty…zatím! Přesto jsou v seznamu několikrát a po odmazání se vždy znovu objeví.
 
Oprava textu je v nastavení vypnuta,přesto dochází k podtrhávání.
 
Předem děkuji za reakci. Přešla jsrm na Xiaomi z Hyuawei a jsem z něj mírně zoufalá…

 

 
 

Vaše odpověď

1 + 5 =