Baterie 

  • 599 Kč Skladem

    YI Baterie pro Action Camera Lithium-iontová baterie představuje ideálního společníka na cesty pro YI akční kameru. S náhradní baterií zvládnete pořídit dvakrát větší porci záběrů. Prodlužte výdrž Vaší kamery Originální baterie pro YI Action Camera Lithium-iontová baterie může být použita jako náhrada původní baterie nebo i jako rezerva. Malá a lehká...

  • 599 Kč

    Nabíječka + 2 baterie pro Xiaomi Yi akční kameru Vychytat ten správný okamžik či záběr může trvat desítky minut. A někdy i hodiny. Pro tyto chvíle se vám jistě budou hodit další baterie, díky kterým lze pokračovat v natáčení. Tento šikovný set vám zajistít nejen extrémní výdrž díky dvěma bateriím, ale rovněž i poholný způsob dobíjení. Obě baterie lze...

Plán ochrany XiaomiCare+

Užijte si špičkový servis a podporu od specialistů na Xiaomi. Každý telefon z naší nabídky má záruční lhůtu 24 měsíců. XiaomiCare+ rozšiřuje tuto záruku o další rok (12 měsíců) navíc - dohromady 3 roky (36 měsíců) záruky a pokrývá až dvě náhodná poškození, každé z nich do výše 400 Kč (na každou z obou oprav 400 Kč vč. daně) po dobu dvou let.

více informací

Péče o zákazníky

Kupte si Xiaomi od lidí, kteří mu rozumí nejlépe

Poraďte se, než nakoupíte. Jsme tu pro vás. Naši specialisté zodpoví vaše dotazy a poradí s vaším nákupem. Xiaomi je nová dynamická společnost, rádi vám tedy zodpovíme i dotazy ohledně nejlákavějších novinek.

Podporujeme českou MIUI komunitu

Jsme hrdými partnery zakladatelů MIUI CZ, kteří již několik let ve spolupráci s programátory z Xiaomi spravují naši národní lokalizaci a týdenní aktualizace. I díky nim je MIUI podle mnoha recenzentů nejkvalitnější a nejintuitivnější verze (ROM) Androidu na světě. Posouzení však necháme na vás. Troufnete si vydat se do úžasného světa MIUI?

Nejspolehlivější  Xiaomi eshop v ČR